Гејмери форум

Форум за сите гејмери
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 сп лик модератор

Go down 
АвторПорака
Admin
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 62
Age : 23
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: сп лик модератор   Нед Јан 18, 2009 10:14 pm

ај ти прв модератор биди честито на тебе :D

_________________
MACEDONIAAA!!!!!!!!!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://gejmeriforum.macedonianforum.net
frut
Почетник
Почетник
avatar

Број на мислења : 6
Age : 25
Местолокација : Prilep
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: сп лик модератор   Пон Јан 19, 2009 2:52 pm

ај честито
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 62
Age : 23
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: сп лик модератор   Пон Јан 19, 2009 2:53 pm

свршивме тоа сеа темава у канта оди

_________________
MACEDONIAAA!!!!!!!!!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://gejmeriforum.macedonianforum.net
Admin
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 62
Age : 23
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Re: сп лик модератор   Пон Јан 19, 2009 2:54 pm

ама ја остајв отклучена еве

_________________
MACEDONIAAA!!!!!!!!!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://gejmeriforum.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: сп лик модератор   

Вратете се на почетокот Go down
 
сп лик модератор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Гејмери форум :: Форум :: Форум :: Канта-
Отиди до: