Гејмери форум

Форум за сите гејмери
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 гта вајс сити или сан андреас?

Go down 

гта вајс сити или сан андреас?
вајс сити
0%
 0% [ 0 ]
сан андреас
100%
 100% [ 1 ]
Општо гласови : 1
 

АвторПорака
sp lik
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 10
Age : 23
Местолокација : pp
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: гта вајс сити или сан андреас?   Нед Јан 18, 2009 10:10 pm

гта вајс сити или сан андреас?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sp lik
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 10
Age : 23
Местолокација : pp
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: гта вајс сити или сан андреас?   Нед Јан 18, 2009 10:11 pm

сан андреас :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
гта вајс сити или сан андреас?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Гејмери форум :: Игри :: Игри :: Игри-
Отиди до: