Гејмери форум

Форум за сите гејмери
 
HomeHome  PortalPortal  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Кирилица!

Go down 
АвторПорака
Admin
Админ
Админ
avatar

Број на мислења : 62
Age : 23
Registration date : 2009-01-12

ПишувањеПредмет: Кирилица!   Нед Јан 18, 2009 10:02 pm

препорачливо е да се пиши на кирилица!

_________________
MACEDONIAAA!!!!!!!!!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://gejmeriforum.macedonianforum.net
Toxic
Почетник
Почетник
avatar

Број на мислења : 3
Age : 24
Местолокација : Valandovo
Registration date : 2009-01-26

ПишувањеПредмет: Re: Кирилица!   Пон Јан 26, 2009 3:29 am

мора? оти не ми оди најдобро со кирилица :lol!: :lol!: :lol!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sp lik
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 10
Age : 23
Местолокација : pp
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Кирилица!   Вто Јан 27, 2009 11:36 pm

Toxic напиша:
мора? оти не ми оди најдобро со кирилица :lol!: :lol!: :lol!:

хахахаха не мора ама поубаво е за форумот како сакаш :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кирилица!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кирилица!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Гејмери форум :: Форум :: Форум :: Правила-
Отиди до: